- Vznik a činnosť firmy -

AUTO MOTO PARK s.r.o. v ŠTÚROVE prevádzkuje činnosť STK (stanica technickej kontroly) od roku 2018. Poskytuje služby pre motoristov v oblasti technických, emisných kontrol a kontrol originality na všetky druhy osobných a nákladných motorových vozidiel, prípojných vozidiel a motocyklov.

Cieľom našej spoločnosti je spokojnosť zákazníkov spojená s korektným prístupom technikov a zároveň s profesionálnym vykonávaním  technickej a emisnej kontroly podľa zákona č. 106/2018 Z.z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov. 

Novopostavená moderná hala disponuje tromi pracoviskami emisnej kontroly, dvomi osobnými a jednou univerzálnou linkou technickej kontroly, jedným pracoviskom kontroly originality. STK ŠTÚROVO má  v súčasnosti 12 zamestnancov, z toho 6 technikov.

Termín kontroly Vášho vozidla si môžete objednať online pomocou nášho interaktívneho objednávacieho systému NONSTOP, telefonicky na telefónnom čísle +421 907 107 094 alebo osobne v našej prevádzke každý pracovný deň od 07.00 - 16.00 hod. 

                                                                                                                         Tešíme sa na Vašu návštevu!