- Vznik a činnosť firmy -

AUTO MOTO PARK s.r.o. v ŠTÚROVE prevádzkuje činnosť STK (stanica technickej kontroly) od roku 2018, v ktorej vykonáva služby pre motoristov v oblasti technických, emisných kontrol a kontroly originality na všetky druhy osobných, nákladných, prípojných motorových vozidiel a motocyklov.

Cieľom našej spoločnosti je spokojnosť zákazníkov spojená s profesionálnym prístupom technikov a vykonávať činnosť technickej a emisnej kontroly podľa zákona č. 106/2018 Z.z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Novopostavená moderná hala disponuje tromi pracoviskami emisnej kontroly, dvomi osobnými a jednou univerzálnou linkou technickej kontroly a jedným pracoviskom kontroly originality. STK ŠTÚROVO v súčasnosti má 12 zamestnancov.

Objednať si termín kontroly Vášho vozidla môžete online pomocou nášho interaktívneho objednávacieho systému NONSTOP, telefonicky na telefónnom čísle +421 907 107 094 alebo osobne na našej prevádzke každý pracovný deň od 07.00 - 16.00 hod. 

                                                                                                                                         Tešíme sa na Vašu návštevu!